Zarezerwuj sale


      System Dystrybucji Wiedzy


      


035aezAkademia Edukacji Zawodowej

Akademia Edukacji Zawodowej - szkolenia dla firm i osób indywidualnych z dofinasowaniem do 80% ceny z UE.
Firma wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych działająca jako certyfikowana Akademia Edukacyjna Fundacji VCC oraz posiadająca akredytację na szkolenia zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Wskaż jakiego szkolenia potrzebujesz a przygotujemy szkolenie dedykowane dla Ciebie i to z dofinasowaniem !

034thThtg to Software House

Thtg to Software House dostarczający produkty dla firm i instytucji z obszaru CRM, analizy danych i modułów sztucznej inteligencji. Thtg to także partner Microsoft, z którym wdrażane są rozwiązania z dziedziny właśnie sztucznej inteligencji, Office, one drive, Azure czy też centralnych szyn danych. Thtg istnieje na rynku od 2011 roku i wdraża lub obsługuje firmy z listy top 100 firm w Polsce.

Więcej o nas: www.thtg.pl

033wWOLAT

Biuro konstrukcyjne z Poznania, które świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania CAD (3D), obliczeń inżynierskich (MES), rysunku technicznego oraz wizualizacji i renderingu

Więcej o nas: www.wolat.pl

031aMotimed

Motimed to zespół gabinetów lekarskich o szerokim zakresie specjalizacji lekarskich. Koncentrujemy się na kompleksowym leczeniu patologii narządu ruchu i wsparciu pacjentów w szybkim powrocie do pełnej sprawności. Wśród naszych specjalności znajdą Państwo także ginekologię i położnictwo, endokrynologię, leczenie niepłodności, chirurgię ogólną, proktologię, radiologię, ortopedię dziecięcą, rehabilitację i psychologię.

Więcej o nas: www.facebook.com/GabinetyMotimed

032AJ Nieruchomości

AJ Nieruchomości oferuje szybką sprzedaż i wynajem nieruchomości. Pośrednictwo nieruchomości świadczymy na terenie Poznania, gminy Dopiewo oraz Tarnowo Podgórne. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze sprzedaży działek budowlanych, gruntów rolnych, wynajmie mieszkań, sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Jesteśmy skuteczni w nieruchomościach.

Więcej o nas: www.aj.nieruchomosci.pl, www.facebook.com/aj.poznan, linkedin.com/company/aj-nieruchomości-poznań

030Protektorzy SA

Protektorzy SA to zespół prawników, rewidentów, doradców biznesowych, podatkowych oraz negocjatorów. Pomimo różnorodności wykonywanych zawodów łączy ich jeden cel. Chcą i wierzą, w możliwość niesienia pomocy upadającym firmom.

Kontroling finansowy w połączeniu z ekspercka wiedza z zakresu prawa upadłościowego i naprawczego jest skutecznym narzędziem w walce z niewypłacalnością. Protektorzy SA posiadają szczególne umiejętności i w sposób szczególny podchodzą do firm, które potrzebują ich pomocy.

029Press&Web

Press&Web to przestrzeń, w której pokazujemy, jak pomysłowo wykorzystać CONTENT MARKETING, CUSTOM PUBLISHING oraz MEDIA PLANNING&BUYING, by przełożyć je na realne cele biznesowe.
Co robimy?
- Teksty dziennikarskie (artykuły internetowe i prasowe, wywiady, notki prasowe, reportaże)
- Outsourcing redakcyjny dla wydawców prasy, portali i blogów
- Teksty marketingowe (treści na WWW, opisy produktów, newslettery)
- Magazyny firmowe i czasopisma tematyczne, e-ziny i e-booki
- Publikacje reklamowe i informacyjne (katalogi, oferty, ulotki, infografiki)
- Tworzenie, publikacja, dystrybucja i promocja contentu
My w liczbach: 98 zadowolonych klientów | 5700 napisanych tekstów | 5500 wydawców w bazie | 9 magazynów i publikacji | 2 własne magazyny | 1 własny portal

Dowiedz się, kim jesteśmy, jak pracujemy i co możemy dla Ciebie zrobić na www.pressweb.com.pl

028Agencja SEM / SEO SEMPIRE Pozycjonowanie stron internetowych

Agencja SEM / SEO SEMPIRE z Poznania specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu reklamy internetowej i zwiększania widoczności stron internetowych oferując: Audyty SEO, Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, Kampanie Adwords (Linki sponsorowane), Remarketing, Zakupy Google, Content marketing, Szkolenia i konsultacje SEO. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę z obszarów SEO i SEM, popartą wieloletnim doświadczeniem. We współpracy z klientami stawiamy na partnerskie relacje i przejrzyste zasady, które procentują długofalową współpracą i osiąganiem najlepszych rezultatów! Na bieżąco wymieniamy się istotnymi informacjami z naszymi partnerami biznesowymi. Słuchamy naszych klientów, aby dokładnie zrozumieć ich biznesy i oczekiwania oraz wdrożyć i podpowiedzieć najlepsze rozwiązania i kierunki rozwoju stron www. Znajomość wielu branż, wysoka jakość oferowanych usług oraz nowoczesna technologia sprawiają, że Klienci SEMPIRE sprawnie realizują swoje cele biznesowe.
Zapraszamy do kontaktu! Sprawdź ile kosztuje pozycjonowanie - zamów bezpłatną wycenę działań reklamowych.

Więcej o nas: www.sempire.pl, Facebook, Google+, LinkedIn

027VIVRE Moja Apteka

VIVRE Moja Apteka to nowoczesna apteka z klimatem, mieszcząca się w budynku Nobel Tower w Poznaniu. Jesteśmy apteką, która niezwykle dynamicznie się rozwija. Szczególny nacisk kładziemy na opiekę farmaceutyczną, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie i sympatie bardzo dużej liczby zadowolonych klientów.  Z każdym miesiącem staramy się poszerzać swój asortyment, zakres usług, a także kształcić nasz personel, aby móc świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu cieszymy się dobrą opinią oraz zaufaniem Naszych Klientów.   Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć takie miejsce, gdzie w komfortowych warunkach, w konkurencyjnych cenach będziecie mogli zakupić leki, suplementy diety, kosmetyki oraz sprzęt medyczny najlepszych firm farmaceutycznych. W naszej aptece czeka na Państwa szeroka gama leków gotowych, duży asortyment kosmetyków i dermokosmetyków oraz leki recepturowe. Polecamy Państwu sprawdzone, wysokiej jakości i skuteczne w działaniu produkty pielęgnacyjne. Zawsze znajdą u nas Państwo miłą, przyjazną, dyskretną atmosferę, a wysoko wykwalifikowany personel jest gotów do udzielenia porad. Gwarantujemy obsługę na wysokim poziomie. Zapraszamy do naszego szerokiego grona zadowolonych klientów i życzymy Państwu udanych zakupów w VIVRE Moja Apteka.

026IMS Innovative Medical Solutions

Firma IMS powstała na początku roku 2013. Założyła ją grupa profesjonalistów od ponad 15 lat związana z rynkiem medycznym w Polsce. Wspólnicy oraz współpracownicy od lat promują najwyższej jakości produkty medyczne używane podczas pracy na bloku operacyjnym oraz w oddziałach szpitalnych. Wieloletnia współpraca z lekarzami operatorami wszystkich specjalności jest podstawą naszej filozofii sprzedaży opartej na zaufaniu, profesjonalizmie oraz najwyższych standardach etycznych. Niezwykle cenną wartością naszej firmy są także budowane przez wiele lat relacje z personelem zarządzającym salami operacyjnymi, oraz oddziałami szpitalnymi.
Czym się zajmujemy?
Firma IMS współpracuje z producentami sprzętu medycznego z całego świata, przede wszystkim europejskimi, w celu zapewnienia kompleksowej oferty dla naszych klientów.
Oferujemy narzędzia do chirurgii otwartej i endoskopowej renomowanych firm niemieckich. Uzupełnieniem do zestawów narzędzi endoskopowych są tory wizyjne do wszystkich specjalności od największego na świecie producenta tego sprzętu.
Posiadamy w swojej ofercie również innowacyjne produkty jednorazowego użytku do zabiegów chirurgicznych. Dla bloku operacyjnego oferujemy również urządzenia medyczne i aparaturę nie związane z zabiegami operacyjnymi.
Naszym celem jest dynamiczny rozwój, promowanie produktów bardzo wysokiej jakości wytwarzanych przez renomowanych producentów, a przede wszystkim wyznaczanie najwyższych standardów w dziedzinie obsługi klienta.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.imsmed.pl

025Physioart Przemysław Jeziorski Fizjoterapeuta

Szczegółowa diagnostyka z USG narządu ruchu, Kompleksowa terapia dolegliwości bólowych kręgosłupa, Rehabilitacja urazów sportowych, schorzeń neurologicznych, ortopedycznych, Nowoczesna fizykoterapia: Fala uderzeniowa i Laser HIL, Kinesiology taping

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.physioart.pl

024Shen Medycyna Holistyczna

Holistyczne podejście do człowieka, leczenie przyczyn a nie objawów chorób przy pomocy akupunktury, diety i ziół.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.shen.com.pl

023Bio Rebel

Bio Rebel specjalizuje się w dystrybucji nowatorskich rozwiązań na rynku kosmetycznym. Zajmujemy się obsługą sieci handlowych, działalnością hurtową, budujemy także własną sieć sprzedaży detalicznej.
Doskonale znamy specyfikę i charakter branży kosmetycznej. Pozyskujemy europejskie oraz światowe marki dla naszych Klientów. Posiadamy zaplecze pracowników doświadczonych w handlu międzynarodowym, odpowiedzialnych za sektor europejski oraz globalny, m.in. kontakty z Azją. Tworzymy kompleksową komunikację marketingową marek i wspieramy sieci sprzedaży.
Bio Rebel Sp. z o.o. zatrudnia możliwie najlepszych specjalistów oraz jest stale w bliskiej współpracy z partnerami w celu generowania nadzwyczajnych rezultatów i satysfakcji klienta.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.biorebel.pl

022Lamar-Telecom

Firma Lamar-Telecom specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań komunikacji głosowej. Skupia specjalistów z zakresu zarówno tradycyjnych systemów telekomunikacyjnych, jak również nowoczesnych rozwiązań VoIP. Wartością dodaną jest znajomość platform Call Center, systemów komunikacji bezprzewodowej IP-DECT czy systemów videokonferencji. Ostatecznie pomagamy naszym klientom w optymalizacji i unowocześnianiu komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, co w realny sposób przekłada się na wydajność i efektywność pracy oraz pomagamy usprawnić kanały komunikacji zewnętrznej, co bezpośrednio wiąże się z podniesieniem rentowności.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.lamar-telecom.pl

020Software Forces Sp. z o.o.

Software Forces specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnego oprogramowania do szeroko rozumianej optymalizacji łańcucha dostaw, w tym w szczególności, w zakresie planowania popytu i optymalizacji logistyki. Jednocześnie zapewniamy profesjonalne usługi konsultingowe z wykorzystaniem wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych konsultantów i Partnerów.
Software Forces to Grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, logistyce, szeroko rozumianej sprzedaży i usługach konsultingowych. Jesteśmy entuzjastami innowacyjnych rozwiązań w zakresie optymalizacji i rozwoju biznesu. Wraz z naszymi współpracownikami i partnerami zapewniamy najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście do wszystkich projektów.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.softwareforces.eu

002aIVITA Ginekologia i Leczenie Niepłodności

IVITA to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Dajemy realną nadzieję na powiększenie rodziny, zapewniamy równe szanse na starcie. Nowoczesne technologie oraz wiedza i doświadczenie najlepszych specjalistów, sukcesywnie pomagają parom zmagającym się z niepłodnością.
W naszej klinice niepłodności znajdziecie nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale przede wszystkim przyjazny, wysoko wykwalifikowany personel – począwszy od pracowników recepcji, po lekarzy, pielęgniarki, psychologów, dietetyków czy fizjoterapeutów. Każda pacjentka, wraz ze swoją rodziną, zostanie w trakcie leczenia i prowadzenia ciąży otoczona przez nas kompleksową, indywidualną opieką. Ogromną wagę przykładamy także do badań prenatalnych, dzięki którym wiele wad dziecka można wyleczyć jeszcze w łonie matki. W naszej klinice pacjenci mają do nich zawsze pełny dostęp.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: www.ivita.eu

0163D WORKSHOP: LIGHT ORIGIN - PRACOWNIA3D

Dobra, komercyjna wizualizacja to kombinacja zaawansowanej technologii, atrakcyjnego pomysłu, perfekcyjnej techniki i pracy, która została w nią włożona. Dla nas to miłość. Kochamy tworzyć wizualizacje. Skontaktuj się z nami, i stwórzmy coś pięknego!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na: www.pracownia3d.pl

017RenderBuzz - Możesz na nas liczyć!

Silna i szybka renderfarma? Zapraszamy 24 godziny, przez 7 dni tygodnia do RenderBuzz!
- Zarządzanie projektami przez WWW lub aplikację mobilną,
- Obsługa wiodących aplikacji 3D i plug-in'ów,
- Wygodne formy płatności za wykorzystane zasoby,
- Możliwość obsługi całych firm - osobne sub-konta dla pracowników,
- FAQ, przewodniki oraz darmowy support!

Pamiętaj, możesz na nas liczyć! www.renderbuzz.com

018Deal3D - Konfiguratory 3D

Deal 3D to bardzo nowoczesna, intuicyjna usługa, która umożliwi Ci szybkie wejście w świat trójwymiarowej konfiguracji i sprzedaży Twoich produktów przez internet. To gotowe rozwiązanie, pozwalające tworzyć strony WWW i sklepy internetowe po brzegi wypełnione produktami, które można konfigurować/personalizować i oglądać pod dowolnym kątem, w pełnym 3D. Nasza technologia pozwala składać dowolny produkt z elementów, zupełnie jak montaż na taśmie produkcyjnej. Dzięki temu elementy te możemy dowolnie wymieniać na inne, a wygląd produktu natychmiast się zmienia. Ty sprzedajesz produkt, klient go wygodnie personalizuje wg swojego gustu - to proste! Jak bardzo?

Dowiedz się więcej na naszej stronie: www.konfiguratory3d.pl

006bPearson IOKI sp. z o.o.

Pearson IOKI to ze­spół zaj­mu­ją­cy się two­rze­niem plat­form i ma­te­ria­łów e-le­ar­nin­go­wych wspie­ra­ją­cych na­ukę ję­zy­ka an­giel­skie­go. Je­ste­śmy czę­ścią gru­py Pe­ar­son – mię­dzy­na­ro­do­wej organi­za­cji z po­nad 200-let­nią hi­sto­rią, co daje nam moż­li­wość pra­cy nad produk­ta­mi o glo­bal­nym za­się­gu, jak i re­al­ne­go kształ­to­wa­nia przy­szło­ści edu­ka­cji na świe­cie. Rozwijamy obecnie trzy duże platformy e-learningowe: MyEnglishLab, New Student Experience i Pearson English Framework, wspierające proces nauczania milionów studentów. Skupiamy się na zapewnieniu użytkownikom najlepszych doświadczeń w toku nauki języka angielskiego. W tym celu, przy użyciu metodyk zwinnych, wykorzystujemy najnowsze technologie.

Więcej o nas: www.ioki.com.pl, Facebook, LinkedIn, Google+

007aScout Solutions - doradztwo zarządzania

Naszą domeną jest kompleksowe i profesjonalne wsparcie kadr kierowniczych przedsiębiorstw w zakresie zarządzania strategicznego. Na zlecenie naszych klientów zajmujemy się zarówno zarządzaniem wybranymi obszarami biznesowymi, procesami oraz projektami jak i prowadzeniem warsztatów i szkoleń. Pomagamy rozwiązywać problemy w zarządzaniu, eliminując marnotrawstwo, optymalizując operacje i redukując koszty. Pomagamy w identyfikacji nowych obszarów działania, odkrywamy potencjał przedsiębiorstwa, poprawiamy rentowność firmy. Rozwiązujemy problemy z komunikacją w firmie, przeprowadzamy analizę stanu firmy i wprowadzamy sprawdzone metody bazujące na Lean. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, skupiając się na uporządkowaniu podstaw. Jesteśmy na 6 piętrze w pokoju 6.17

008Summ-IT

Summ-it świadczy kompleksowe usługi w obszarze IT. Kompetencje naszej firmy skupiają się na wdrożeniach i utrzymaniu baz danych. Naszym klientom oferujemy:
- wsparcie systemów,
- audyty i optymalizacja baz danych,
- wsparcie procesów biznesowych poprzez wdrożenia Business Intelligence i Reporting Services,
- budowania systemów wysokiej dostępności - HA,
- tworzenie i testowanie planów odtwarzania danych – DR i ITCP,
- certyfikowane oraz autorskie szkolenia.
Misja summ-it: "To be like a Tenzing Norgay, be sure that our customer achieve a summit."

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę: www.summ-it.pl

009INDYGO GROUP. Skuteczny marketing outsourcing dla firm

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów marketingu. Tworzymy elastyczne i skuteczne, zewnętrzne działy marketingu. Prowadzimy i koordynujemy różnorodne projekty marketingowe. Marketing outsourcing to już teraźniejszość, a my chcemy tworzyć jego najwyższe standardy.

Odwiedź www.indygogroup.pl i skontaktuj się z nami

011PowerOn

Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze energetycznym. Zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej oraz doradztwem energetycznym na obszarze całej Polski. Nasza firma jest oficjalnym partnerem EDF Polska S.A. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry zarządzającej, profesjonalni, doświadczeni doradcy i rozbudowane zaplecze techniczne umożliwiły nam wypracowanie oferty w pełni odpowiadającej potrzebom dynamicznego rynku. Naszym klientom oferujemy: sprzedaż energii elektrycznej po konkurencyjnych cenach, audyty i optymalizację zużycia energii, kompensację mocy biernej, modernizację układów pomiarowych (TPA), pomiary jakości energii, fotowoltaikę z dofinansowaniem, energooszczędne źródła światła.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę: www.e-poweron.pl

012Kancelaria Adwokacka Jędrzej Niklewicz

Kancelaria Adwokacka Jędrzej Niklewicz specjalizuje się w obsłudze prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem: - prawa kontraktów, - prawa spółek handlowych, - prawa pracy, - prawa administracyjnego. Usługi świadczone są zarówno w ramach stałej obsługi prawnej jak i indywidualnych zleceń. Kancelaria adwokacka reprezentuje Klientów przez sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz urzędami administracji publicznej jak i prowadzi doradztwo dotyczące bieżących zagadnień i problemów prawnych.

Zapraszamy do współpracy: www.kancelaria-niklewicz.pl

013Poznańskie Centrum Diagnostyki Obrazowej

Poznańskie Centrum Diagnostyki Obrazowej to jeden z pierwszych ośrodków, który korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań telemedycznych. Świadczy wysokospecjalistyczne usługi w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Oferujemy kompleksowy zakres świadczeń i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych proponowanych w medycynie. Nasi Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną obsługę z zakresu badań tomograficznych, rentgenowskich oraz densytometrycznych. Aby zapewnić pełen komfort, pracownie zostały wyposażone w wygodne przebieralnie, przestronną poczekalnię oraz sprawnie działającą recepcję.

Zapraszamy na www.pcdo.pl

0144strategy consulting

Naszym głównym celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw w kluczowych obszarach ich działalności. Misja ta realizowana jest poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań z dziedziny controllingu, finansów i zarządzania. Specjalizujemy się w szeroko pojętym doradztwie controllingowym.
Oferujemy naszym klientom:

  • przygotowanie kokpitów menedżerskich
  • pomoc w optymalizacji kosztów
  • opracowanie strategii biznesowej
  • outsourcing controllingu i księgowości

Zapraszamy do współpracy www.4strategy.pl

015TnT Label- automatyczna identyfikacja produktów

TnT Label oferuje szeroką gamę doskonałej klasy artykułów w zakresie identyfikacji produktów m. in. kolorowe etykiety samoprzylepne, przywieszki bezklejowe, etykiety shrink sleeve, IML, RFID i wiele innych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, staramy się dostarczać Klientom rozwiązania optymalne dla ich potrzeb. Jako profesjonalna firma oferujemy materiały do produkcji etykiet wykonane z najlepszych surowców, a jakość naszych usług stoi na najwyższym europejskim poziomie. Produkcja etykiet to bardzo złożony proces obejmujący szereg działań: od starannego doboru odpowiednich surowców, po uzyskanie produktu finalnego o odpowiednich właściwościach. Przywiązujemy ogromną wagę do standardów jakości wykorzystywanych w procesie produkcji oraz dostarczanych usług. Czynimy to w trosce o zadowolenie Klientów, których zaufanie pozwoliło nam osiągnąć naszą obecną, stabilną pozycję na krajowym i zagranicznym rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem firmy na: www.tnt-label.eu

Szybki kontakt

 

Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o.o.


obiekt rekomendowany

Tu zapłacisz kartą

platnoscikk

 

nagroda

Nobel Tower na mapie

ue